1974 yılında Halil HACIABBASOĞLU tarafından kurulan tekstil firmamız saygın bir yer edinerek uzun soluklu yolculuğuna 1997’ye kadar devam etmiştir.1997’den bu yana üniforma üretimi ile ‘’Desen’’ markası ikinci kuşak olarak devam etmektedir.

Deneyimi modern tasarım ve modern zenginliği ile buluşturan Desen Üniforma,bugün yurt içinde ve yurt dışında yer edinen bir marka haline gelmiştir.

Kurumsal kimliğimiz,marka değerimiz ve tecrübemizle ‘’Kaliteli Şıklık’’ temel üretim ilkemizdir.Sundukları hizmetin niteliğine göre tüm departmanların üniformaları ergonomik olarak tasarlanmaktadır.Kurumun yüzü konumunda bulunan personellerin şıklığının,hizmete artı değer kattığı bilinciyle üretim yapılmakta ve ayrıca kişiye özel tasarım seçeneği bulunmaktadır.
Otelcilik sektöründeki üretimlerimizi bir bütün olarak görmemiz sebebiyle üniformanın yanı sıra çarşaf,bornoz gibi tekstil materyalleri ile perde ve halıyı da ürün seçeneklerimize dahil etmiş bulunmaktayız.

Kurulduğu günden bugüne dek ‘’Desen’’ markasının saygınlığı taşıma sorumluluğuyla ilerledik.ilkelerimizden  ödün vermeden imzamızı taşıyan her bir ürünle ‘’Şıklığa Vurulan Damga’’ sloganıyla dün olduğu gibi bugün de üniforma modasının belirleyicisi olmaya devam edeceğiz.

Fatih HACIABBASOĞLU

Bu sitedeki resimler ve içerikler Desen Üniforma'ya aittir izinsiz kopyalanamaz ©desenuniforma.com